Spoštovani starši učencev na predmetni stopnji,

obveščam vas, da smo se učitelji in vodstvo odločili, da v času od 1. 4. do 9. 4. na daljavo izpeljemo 5 dni dejavnosti, da bo po vrnitvi v šolo ostalo več časa za utrjevanje in obravnavo učne snovi.
Jutri, v četrtek, 1. 4., bodo učenci dobili gradivo po urniku v spletne učilnice oziroma so navodila in gradivo že dobili danes v šoli.
Od petka, 2. 4., do petka, 9. 4., bomo izvedli 2 športna dneva ter po en naravoslovni, tehniški in kulturni dan. Vse dodatne informacije in navodila za učence glede izvedbe in obveznosti bomo objavili na spletni strani šole. Učenci bodo svoje izdelke prinesli v šolo v tednu, ko se vrnemo. Po zadnjih informacijah je predviden termin vračanja v ponedeljek, 12. 4. 2021.

Želim vam lep dan

Jaka Saje