V sredo, 20. 9. 2023, se bodo nekatere učenke 5. in 6. razreda (5.a 10 učenk, 5.b 6 učenk, 6.a 6 učenk in 6.b 4 učenke) udeležile akcije »Diham ples«, v okviru Evropskega tedna mobilnosti. Na Kongresnem trgu bodo ob 10.30, skupaj z drugimi prijavljenimi šolami, odplesale naučeno koreografijo Carpe Diem (Jocker Out).

Od pouka gremo ob 9.30 (malica), v šolo na pouk se vrnemo do 12. 40 (na 6. šolsko uro).

V primeru slabega vremena (dež) akcija ODPADE, učenke imajo pouk po urniku.

Športni pozdrav.

V četrtek, 21. 9. 2023, se bodo nekateri učenci iz 6. razreda (10 učencev in učenk) udeležili izobraževalnega Kolesarskega kroga v centru Ljubljane.

Učenci v šolo pridejo ob običajni uri in imajo prvo uro po urniku (kolesa bodo spravili v kolesarnici). Po malici (9.00) se v spremstvu mentorjev (5 učencev/učitelja), s svojimi kolesi, podamo proti centru mesta. V Šentvid se bomo vrnili okoli 13.00 ure.

V primeru slabega vremena (dež) akcija ODPADE, otroci imajo pouk po urniku.

Obvezna je primerna športna oprema, čelada in ustrezno opremljeno in servisirano kolo!

Športni pozdrav.