Izbirni predmeti

 

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI

 

Spodnji neobvezni izbirni predmeti se bodo izvajali v šolskem letu 2021/2022.

PREDMETUČITELJRAZREDDANURA
Angleščina 1nov učitelj1. A
1. B
ponedeljek, petek
ponedeljek, petek
3. šolska ura
4. šolska ura
Nemščina 5Karmen Novak5. razredčetrtek
petek
7. šolska ura
6. šolska ura
Nemščina 6Karmen Novak6. razredponedeljek
četrtek
6. šolska ura
7. šolska ura
začetek 13.50
ŠportSimona Blatnik
Janko Rošelj

4., 5. in 6. razredtorek7. šolska ura
začetek 13.50
Računalništvo 4Tajda Štrukelj4. razredtorek6. šolska ura
Računalništvo 5Tajda Štrukelj5. razredčetrtek7. šolska ura
Računalništvo 6Tajda Štrukelj6. razredtorek7. šolska ura
začetek 13.50
Tehnika 4Marjan Tkavc4. razredtorek7. in 8. šolska ura
začetek 13.50
(2. ocenjevalna konferenca)
Tehnika 5 in 6Marjan Tkavc5. in 6. razredtorek7. in 8. šolska ura
začetek 13.50
(1. ocenjevalna konferenca)

Več informacij: neobvezni izbirni predmeti

 

OBVEZNI IZBIRNI PREDMETI

 

Spodnji obvezni izbirni predmeti se bodo izvajali v šolskem letu 2020/2021.

PREDMETUČITELJRAZREDDANURA
Nemščina IGertruda Kostajnšek Poštrak7. razredponedeljek
sreda
6. šolska ura
6. šolska ura
Nemščina IIGertruda Kostajnšek Poštrak8. razredtorek
petek
6. šolska ura
6. šolska ura
Nemščina IIIGertruda Kostajnšek Poštrak9. razredsreda
četrtek
7. šolska ura
7. šolska ura
KošarkaJanko Rošelj7. do 9. razredpetek6. in 7. šolska ura
(1. ocenjevalno obdobje)
NogometJanko Rošelj7. in 8. razredpetek6. in 7. šolska ura
(2. ocenjevalno obdobje)
PlesSimona Blatnik7. in 8. razredčetrtek 7. šolska ura
Šport za zdravje/sprostitevSimona Blatnik
Luka Novak
Janko Rošelj
7. do 9. razredvikend tabor
Urejanje besedilTajda Štrukelj7. razredpetek6. in 7. šolska ura
(1. ocenjevalno obdobje)
MultimedijaTajda Štrukelj8. razredponedeljek6. in 7. šolska ura
(1. ocenjevalno obdobje)
Računalniška omrežjaTajda Štrukelj9. razredponedeljek6. in 7. šolska ura
(2. ocenjevalno obdobje)
Sonce, Luna, ZemljaJaka Saje8. in 9. razredponedlejek6. šolska ura
Likovno snovanje IIVesna Kirbiš Skušek8. razredponedeljek 6. in 7. šolska ura
(2. ocenjevalno obdobje)
Likovno snovanje IIIVesna Kirbiš Skušek9. razredponedeljek 6. in 7. šolska ura
(1. ocenjevalno obdobje)
Obdelava gradiv: lesMarjan Tkavc7. in 8. razredponedeljek 6. in 7. šolska ura
(2. ocenjevalno obdobje)
ElektrotehnikaMarjan Tkavc8. in 9. razredponedeljek 6. in 7. šolska ura
(1. ocenjevalno obdobje)
Filmska vzgojaMarjan Tkavc7. razredpetek6. in 7. šolska ura
(2. ocenjevalno obdobje)
Filmska vzgojaMarjan Tkavc8. in 9. razredpetek6. in 7. šolska ura
(1. ocenjevalno obdobje)
Filozofija za otrokeMaša Videnšek8. in 9. razredsreda8. šolska ura

Več informacij: obvezni izbirni predmeti

Dostopnost