Vaš otrok je (uspešno) prijavljen na tek trojk za osnovnošolce, ki bo potekal v soboto, 6. 5. 2023.

V primeru višje sile (bolezni) poišče sam zamenjavo znotraj naše šole (ni potrebno, da je sošolec / sošolka !)

Vse morebitne zamenjave mi morate sporočiti do srede, 3.5.2023.

Sicer pa se vidimo na štartu teka trojk na parkirišču Osnovne šole Oskarja Kovačiča, kjer bom vsem učencem razdelil čipe, startne številke, pomagal pri ogrevanju ter skupaj z starši oz. spremljevalci poskrbel, da pravočasno startajo.

V cilju prosim, da se vsak učenec javi pri meni, da vem s kom gre (varno) domov.

Start: Osnovna šola Oskar Kovačič, Ob dolenjski železnici 48 • Ob dolenjski železnici • Orlova ulica • Ižanska cesta • Gruberjevo nabrežje • Prule • Grudnovo nabrežje • Hradeckega most • Krakovski nasip • Breg • Novi trg • Gosposka ulica • Cilj: Kongresni trg

Za vsa dodatna vprašanja v zvezi s Tekom trojk 2023 sem vam na voljo na jroselj@gmail.com.

Športni pozdrav !

Janko