Učenci, ki se prejšnji teden NISO uspeli prijaviti na posamezno aktivnost, bodo to storili v ponedeljek, 26. 2. 2024 v šoli.

Zimski športni dan za 6.,7., 8. in 9. razred

V četrtek, 29. 2. 2024, bo za učence od 6. do 9. razreda potekal zimski športni dan. Aktivnosti bodo potekale na Pokljuki, Voglu in ljubljanski Aleji.

Učenci lahko izberejo med tremi štirimi (4) aktivnostmi:

1. alpsko smučanje na smučišču Vogel; smučarska karta 16 € + strošek avtobusnega prevoza;
  2. smučarski teki na tekaških progah Športnega centra na Pokljuki;

Izposoja opreme + karta za tek =10 €, kdor ima svojo opremo plača le karto (4 €)!

1. zimski pohod po planoti Pokljuka; samo strošek avtobusnega prevoza.
  2. drsanje v Aleji; izposoja opreme + strokovno vodenje na ledu = 10 €

Odhod in povratek:

8.15 h zbor za Pokljuko in Vogel pred dvorano Gimnazije Šentvid, zbor drsalci: pred glavnim vhodom in gredo peš !

8.30 h ODHOD avtobusov (1) na Vogel;

8.45 h ODHOD avtobusa (1) na Pokljuko;

14.00 h ODHOD iz Pokljuke

14.00 h ODHOD izpod Vogla

15.00 h okvirni prihod avtobusov pred šolo, konec športnega dne.

Vsi učenci naj bodo OBVEZNO primerno oblečeni in obuti, saj je na Pokljuki in Voglu prava zima, na ledu v Aleji pa je trdo 🙂 Predvsem ne pozabite na rezervno spodnje perilo, nahrbtnik in pijačo.

Hrano –  malico in »lunch pakete« – bomo vzeli zjutraj v šoli ob 8 h.

Vsi učenci plačajo stroške prevoza, izposojo opreme in smučarske karte po položnici.

Športni pozdrav